vijesti

PRIJEVOZ UČENIKA KOJI NEMAJU PRAVO NA BESPLATAN PRIJEVOZ PO ZAKONU O ODGOJU I OBRAZOVANJU U OSNOVNIM I SREDNJIM ŠKOLAMA ZA ŠK.G. 2016/17. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Gordana Basar, 4. 9. 2016. 17:45

Poštovani roditelji i učenici,

obavještavam vas da i ove školske godine, počevši od 5. rujna 2016., Grad Ozalj u potpunosti financira prijevoz učenika koji imaju manje od 3 km (učenici od 1. do 4. razreda) i prijevoz učenika koji imaju manje od 5 km (učenici od 5. do 8. razreda) te tako povećavaju sigurnost djece svojih okolnih sela do maximuma.

Prijevoz se ostvaruje u suradnji s prošlogodišnjim prijevoznikom do okončanja postupka Natječaja za prijevoz učenika te se poštuje prošlogodišnji vozni red i stanice koje su u njemu navedene.

Detaljnije možete pročitati na web stranici Grada Ozlja (navedene su stanice) odakle sam preuzela obavijest koju imate mogućnost vidjeti u prilogu ove obavijesti.

Ovaj vozni red vrijedi samo za rujan. U listopadu prijevoz preuzima odabrani ponuđač iz Natječaja, o čemu ćete biti obaviješteni krajem rujna na web stranici škole i preko učitelja.

Srdačan pozdrav i sretan početak nove školske godine!

Ravnateljica škole:

Gordana Basar, dipl. učitelj

[više]

GRAD OZALJ SUDJELUJE U NABAVI UDŽBENIKA ZA SVE UČENIKE NA PODRUČJU GRADA Vijest ima dokument u privitku

Autor: Gordana Basar, 1. 9. 2016. 18:33

Poštovani roditelji,

s radošću vas obavještavam da će Grad Ozalj ove školske godine sudjelovati u financiranju udžbenika za SVE učenike naše škole !

O čemu je riječ ? Pročitajte obavijest.

S poštovanjem,

Ravnateljica škole:

Gordana Basar, dipl. učitelj

PRIJEVOZ UČENIKA ZA NOVU ŠKOLSKU GODINU 2016/17. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Gordana Basar, 1. 9. 2016. 17:21

Poštovani roditelji i dragi učenici,

Želim vam uspješan i ugodan početak nove školske godine !

Da bi se što bolje osjećali u svojoj školi, tijekom ljeta se puno toga radilo i uređivalo te su  tako  okrečene učionice, a neke su i oslikane (zahvaljujući učiteljicama engleskog i njemačkog jezika te nekolicini učenika).

Školska sportska dvorana je gotovo nova ! Ako se sjećate, početkom prošle školske godine  na dvorani je  obnovljeno krovište (i to energetski učinkovito), a sada su uređeni podovi, zidovi, strop te dio sportske opreme zahvaljujući donaciji dm-drogerie markt d.o.o.

Slijedi još iznenađenja !

Od prvog dana nastave, 5.09.2016. kreće se u korištenje e-Dnevnika, te ćete Vi, poštovani  roditelji, imati svakodnevni uvid u napredovanje i postignuća svoga djeteta.

[više]

RAZMJENA UDŽBENIKA 27.06.2016. OD 15:00 DO 17:00 SATI U ŠKOLSKOJ SPORTSKOJ DVORANI

Autor: Gordana Basar, 23. 6. 2016. 13:03

Poštovani roditelji,

u ponedjeljak, 27.06.2016 godine od 15:00 do 17.00 sati u školskoj sportskoj dvorani OŠ "Slava Raškaj" Ozalj će se  održati razmjena udžbenika. Svi koji žele mijenjati, prodati, kupiti ili pokloniti svoje udžbenike pozvani su! Odredite cijenu ako želite prodati cijeli komplet ili samo nekoliko knjiga. Dođite i sudjelujte zajedno sa svojom djecom! Razrednici će biti nazočni ovoj prvoj razmjeni udžbenika u našoj školi.

S poštovanjem,

Ravnateljica škole.

Gordana Basar, dipl. učiteljica

Izlet u NP Paklenicu

Autor: Mirjana Petrunić, 19. 5. 2016. 22:32

Planinarska grupa „Mladi planinari“ i Eko škola u subotu 21 . svibnja  2016. organizira jednodnevni izlet u  NP Paklenicu .Polazak iz Ozlja u 6.00 sati ( parkiralište kraj spomenika) i povratak u Ozalj oko 21.00 sati. Prije polaska doći 15 min ranije.

Idemo pješice u Vrhovac!

Autor: Mirjana Petrunić, 13. 4. 2016. 17:30

Mladi planinari i  Eko škola   u subotu 16.travnja pozvane su na otvorenje pješačke staze u Vrhovcu.

« Listopad 2017 »