Rezultati natječaja za izbor "najbožićnije" učionice!

Autor: Blaženka Pavlović Mlačak, 9. 1. 2023.

Na natječaj „najbožićnija“ učionica ove su se godine prijavilo 6 razrednih odjeljenja Područnih škola te isto toliko razrednih odjela predmetne nastave.  Učenici su si dali truda  te je učionicama zavladao božićni duh.  Ocjenjivali su se urednost učionice, originalnost i božićna atmosfera. Nakon pregleda učionica, odabrana je „najbožićnija“ učionica 1. i 4. razreda PŠ Mali Erjavec. Drugo mjesto pripalo je učionici 1. i 3. razreda PŠ Vivodina, a treće učionici 3. i 4. razreda PŠ "Juraj Kamenar" Vrhovac. U kategoriji učenika predmetne nastave "najbožićnija" učionica je učionica 6.a razreda, druga je učionica 6.b, a treća učionica 7.a razreda.

Prvo mjesto u kategoriji učenika Područnih škola osvojila je učionica 1. i 4. razreda PŠ Mali Erjavec s učiteljicom Lenkom Tanevski. Nagradni fond - 70 eura.

Drugo mjesto osvojili su učenici 1. i 3. razreda PŠ Vivodina s učiteljicom Gordanom Marković Lukunić. Nagradni fond 50 eura.

Treće mjesto u kategoriji Područnih škola osvojili su učenici 3. i 4. razreda Juraj Kamenar iz Vrhovca s učiteljicom Snježanom Čurilović. Nagradni fond 30 eura.

1. mjesto u kategoriji učenika predmetne nastave osvojili su učenici 6.a razreda s razrednicom Anitom Kotlar. Nagradni fond 100 eura.

Učenici 6. b razreda s razrednicom Filipom Omazić osvojili su 2. mjesto. Nagradni fond 75 eura.

3. mjesto osvojili su učenici 7. a razreda s razrednicom Vedranom Mikuličin.

Nagradni fond 50 eura.

Učenici će u dogovoru s razrednicima prenijeti svoje želje ravnateljici u okviru nagradnog fonda za svako mjesto.

Čestitamo svima na trudu, svi ste bili dobri, ali su neki ipak bili bolji!

« Svibanj 2024 »