Svečana podjela nagrada i zahvalnica najuspješnijim učenicima i mentorima

Autor: Jasenka Staničić, 15. 6. 2018.

Na početku posljednjeg dana nastave u ovoj školskoj godini održana je svečanost na kojoj je ravnateljica Gordana Basar zahvalila posebno uspješnim učenicima i njihovim mentorima te im uručila zahvalnice i nagrade, koje su zaslužili zauzevši visoka mjesta na županijskim i državnim natjecanjima. U svečanom, ali i spontano veselom ozračju, učenici su toplo pozdravljali svoje uspješne prijatelje dok su izlazili na pozornicu kako bi primili priznanja.  Na kraju je ravnateljica  svim učenicima zaželjela dugo toplo ljeto te da se dobro odmore i uživaju u slobodi do početka nove školske godine.

Čestitamo svima nagrađenima i pohvaljenima i u prilogu objavljujemo zajedničke fotografije.

Ravnateljica Gordana Basar s Anjom Tuškan, koja je osvojila 1. mjesto u Hrvatskoj na matematičkom natjecanju "Klokan bez granica", ujedno i županijskom prvakinjom iz matematike

Najbolje sportašice - naše rukometašice

Mladi zadrugari plasirali su se na državnu smotru koja će se održati ujesen

Najbolji mladi matematičari i najbolji čitač među učenicima 2. razreda