Predstava o životu na društvenim mrežama

Autor: Jasenka Staničić, 20. 2. 2018.

Učenici matične škole pogledali su predstavu #generacija  u izvedbi Teatra Tirena, kazališta za mlade koje svojim izvedbama propituje probleme današnjice. Predstava na duhovit i zaigran način istražuje kako internet i popularne društvene mreže utječu na kvalitetu našega života, osobito na odrastanje mladih naraštaja.

Dvoje odličnih mladih glumaca Nikolina Ljuboja i Ivan Bošnjak svojom dinamičnom igrom, uz pomoć vrlo bogate zvučne kulise, dočaravaju život u privlačnom virtualnom svijetu. Međutim, predstava svojim mladim gledateljima nenametljivo postavlja pitanja o smislu paralelne stvarnosti koja nas sve više udaljava od prisnih susreta uživo, od prijateljstva u pravom smislu riječi.

Za izvedbu ove zabavne i vrijedne predstave u našoj školi zaslužna je pedagoginja Martina Domladovac Prstac.

« Rujan 2018 »