OBAVIJEST ZA POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE 2017./18.

Autor: Gordana Basar, 2. 9. 2017.

Poštovani roditelji i učenici,

u ponedjeljak, 4.09.2017. godine počinje nova školska godina 2017./18. u kojoj svima želim uspjeh, radost i međusobno uvažavanje !

Čestitam prvi dan nastave i početak školovanja  učenicima prvoga razreda !           Da bi im taj prvi dan ostao u što ljepšem sjećanju, pripremili smo za njih malo iznenađenje, uz pomoć Društva Naša djeca Ozalj i Karlovačke banke.

Prvi dan nastave, 4.09.2017. godine svi učenici u područnim školama dolaze na nastavu u jutarnjoj smjeni od 8.00 do 10.30 sati, kada će učenike putnike školski prijevoz odvesti kućama. Od 5.09.2017.g. u stalnoj jutarnjoj smjeni nastavu polaze učenici PŠ Vivodina, PŠ Vrhovac i PŠ Zorkovac, a u izmjeničnim smjenama nastavu polaze učenici PŠ Mali Erjavec, PŠ Podbrežje i PŠ Trg.

Prvi dan nastave u matičnoj školi u Ozlju za učenike 2. i 4. razreda te za učenike od 5. do 8. razreda počinje u 8.00 sati, a za učenike 1. i 3. razreda u poslijepodnevnoj smjeni od 13.10 sati. Učenici od 1. do 4. razreda polaze nastavu u izmjeničnim smjenama, a učenici od 5. do 8. razreda u stalnoj jutarnjoj smjeni. Prvi dan nastave odvoz učenika matične škole je u 12.15 sati s AK Ozalj.

Prijevoz učenika je organiziran za sve učenike putnike od prvoga dana nastave po važećem voznom redu objavljenom na web stranici škole.

Učenici od 1. do 4. razreda prvi dan nastave donose u školu udžbenike i pripadajući pribor te će dio ostaviti u školi da im školske torbe budu lakše.

Učenici od 5. do 8. razreda  donose 4.09.2017.  samo bilježnicu u koju će bilježiti važne informacije za početak nove školske godine i raspored sati.

Prehrana u školskoj kuhinji organizirana je za sve učenike od 5.09.2017. do potpisivanja Ugovora o korištenju usluga školske kuhinje na roditeljskim sastancima u prvom tjednu nastave.

Želim svima veseo početak nove školske godine !

Ravnateljica škole:

Gordana Basar, dipl. uč.

PRODUŽENI  BORAVAK

Produženi boravak počinje s radom 11.09.2017. godine od 9.00 do 16.00 sati.

Cijena  produženog boravka po danu je 20,00 kn (marenda, ručak i potreban materijal i pribor), a Ugovor o korištenju usluga produženog boravka može se potpisati na roditeljskim sastancima u prvom tjednu nastave. Voditeljica učenika u produženom boravku je I. Jalševac, učiteljica razredne nastave, koja će se predstaviti na roditeljskim sastancima.

PRIJEVOZ UČENIKA OŠ "SLAVA RAŠKAJ"  OZALJ

Prijevoz učenika u novoj šk.g. 2017./18. izvršavat će prijevoznička tvrtka Čazmatrans - Nova d.o.o. s kojom je Karlovačka županija, osnivač škole, potpisala ugovor.

Učenici putnici su svi učenici koji imaju od adrese stanovanja do škole više od 3 km (učenici od 1. do 4. razreda) i više od 5 km (učenici od 5. do 8. razreda) prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i  te  troškove prijevoza snosi Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Učenici koji imaju manje od navedene udaljenosti su učenici putnici čije troškove prijevoza financira Grad Ozalj te su roditelji učenika obvezni potpisati Zahtjev za financiranjem prijevoza na roditeljskim sastancima u prvom tjednu nastave.