SVI U ŠKOLI OD 21.9.2020. GODINE !

Autor: Gordana Basar, 18. 9. 2020. 13:34

Poštovani roditelji i dragi učenici,

Većina vas je s veseljem dočekala odluku u polasku u školu za  sve učenike od 5. do 8. razreda, a koja je usko povezana s Odlukom Stožera o nenošenju maski unutar jednog razrednog odjela.

U Karlovačkoj županiji situacija s Covid 19 nije blistava, no nadam se i vjerujem da ćemo svi  kao i do sada voditi brigu o poštivanju svih mjera koje su u školi  i dalje  na snazi:

1. dezinfekcija ruku na ulazu u školu, koriste se sva 4 ulaza prema rasporedu,
  2. školski obrok u učionici (osim učenika 7.-ih i 8.-ih razreda kada 3. sat imaju tjelesnu i zdravstvenu kulturu),
  3. odlazak van pod velikim odmorom za učenike koji ne uzimaju školski obrok u to vrijeme kada su povoljni vremenski uvjeti, a boravak na hodniku pred učionicom s maskama uz nazočnost/ dežurstvo učitelja koji je u to vrijeme završio nastavni sat (2. ili 3. sat),
  4. učenici nose maske u autobusima i na hodnicima, tj. u svim zajedničkim prostorima škole gdje postoji mogućnost miješanja razrednih odjela,
  5. učitelji i zaposlenici obavezno nose maske na hodnicima i u svim zajedničkim prostorima,
  6. vrata učionica bit će obilježena oznakom razrednog odjela koji boravi u toj učionici i ukupnim  brojem  učenika (zbog podatka za kuharice koje donose obrok pred učionicu),
  7. nastava iz svih nastavnih predmeta (osim informatike i TZK) odvija se u fiksnim učionicama u kojima učenici NE nose maske, osim ako to žele  zbog zdravstvenih razloga.

Povratak svih učenika na nastavu u školu uvjetuje rad u smjenama za učenike od 1. do 4. razreda: u tjednu od  21.9.2020. godine u jutarnjoj smjeni su učenici 2. i 4. razreda, a u poslijepodnevnoj 1. i 3. razreda te se izmjenjuju po tjednima, a u čenici od 5. do 8. razreda su stalna jutarnja smjena. Kao što je to bilo prošle školsk egodine prije prelaska na online nastavu.

Vidimo se u ponedjeljak, 21.9.2020. godine u školi !

Lijepi pozdrav,

Gordana Basar, ravnateljica škole

IZJAVA O POHA ANJU IZBORNE NASTAVE Informatika od 1. do 4. r..doc
 IZJAVA O POHA ANJU IZBORNE NASTAVE Njemacki JEZIK od 4. r..doc
 IZJAVA O POHA ANJU IZBORNE NASTAVE Njemacki JEZIK od 5. r..docx
 Plan - raspored za nastavu od 21. 9.2020. .docx

U prilogu se nalazi popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala  koji će se koristiti u šk. godini 2020./2021. Za pregled udžbenika i radnih materijala pojedinog razreda potrebno je odabrati razred u donjoj traci dokumenta.

« Rujan 2020 »