PŠ Mali Erjavec obilježila Dan škole

Autor: Jasmina Rendulić, 29. 3. 2017.

Učenici i učiteljice Područne škole Mali Erjavec, povodom Dana škole, posjetili su grad Ozalj.

Prema Ozlju su krenuli, redovnim školskim autobusom, iz Malog Erjavca.

Najprije su posjetili Matičnu školu i provjerili je li sve spremno za veliku proslavu Dana škole. U Matičnoj školi su pogledali izložbu nagrađenih radova, na likovnom natječaju „Slavini mladi akvarelisti“ i izložbu stripa, za čije je nastajanje inspiracija bio lik i djelo Slave Raškaj.

Zatim su šetali do Starog grada Ozalj, obišli crkvu svetog Vida i grob Slave Raškaj.

Na povratku su obišli hidroelektranu „Munjara“.

Na ovom izletu, uz učiteljice, vodiči su bili i učenici 3. razreda. Svatko je rekao nekoliko rečenica o znamenitostima koje su posjetili.

Vrijeme je bilo prekrasno - poseban dar za proslavu Dana naše škole.

Srdačno Vas pozdravljaju učenici i učiteljice PŠ Mali Erjavec!

« Prosinac 2017 »