Povratak u školske klupe

Autor: Blaženka Pavlović Mlačak, 9. 9. 2019.

Školski praznici su završili i vrijeme je da se opet prione radu i učenju. Povodom početka nove školske godine učenike je pozdravila ravnateljica škole. Učenici 6. razreda pripremili su plesnu točku uz pomoć učiteljice Ive Pavlaković. Uslijedilo je predstavljanje naših prvašića i učenika petih razreda. Naši prvašići već tradicionalno dobivaju pakete koje za njih pripremi Društvo naša djeca Ozalj. I ove godine vrijedni volonteri DND-a Ozalj pripremili su darove za prvašiće kao dobrodošlicu u školske klupe. Hvala im na tome!

Svim učenicima, roditeljima i učiteljima želimo što uspješniju školsku godinu!

Iz medija: http://kaportal.rtl.hr/skolu-za-zivot-spremno-docekuje-i-os-slava-raskaj-u-ozlju-ravnateljica-gordana-basar-objasnila-koje-novitete-donosi/

Pozdravna riječ ravnateljice.

Plesna točka šestaša.

Prvašići s učiteljicom Jasminkom Žabčić.

5.a i razrednica Kristina Cindrić Banović.

5.b. s razrednicom Anitom Tuškan.