Premijera filmskih uradaka dječje filmske skupine Gradske knjižnice Ozalj

Autor: Blaženka Pavlović Mlačak, 14. 11. 2018.

Premijera filmskih uradaka dječje filmske skupine Gradske knjižnice Ozalj održat  će se u sklopu Mjeseca hrvatske knjige, u četvrtak, 15. studenoga 2018. u 18 sati u Gradskoj knjižnici i čitaonici Ivana Belostenca Ozalj.

Dječja filmska skupina Gradske knjižnice Ozalj prvi se put okupila u travnju 2018. povodom Noći knjige, a tijekom ljeta njezini su malobrojni, ali vrlo vrijedni i talentirani članovi snimili niz filmskih uradaka. Radi se o kratkim igranim i eksperimentalnim filmovima te video reportažama. Uz tek minimalnu pomoć voditelja skupine, knjižničara Bogdana Bošnjaka, mali članovi filmske skupine osmislili su, odglumili, snimili, režirali i montirali vrlo zabavne video uratke, a odvažili su se preuzeti i ulogu TV novinara te su svojim kamerama popratili kviz "Millennial Showdown" održan na gradskom kupalištu u srpnju.

Izvor: Facebook stranica Gradske knjižnice Ivana Belostenca Ozalj

Naši učenici sudjeluju u stvaranju programa internet radija Slavin glas. Naš program pratite na http://slavin-glas.live ili  preuzmite android app

U prilogu se nalazi popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala  koji će se koristiti u šk. godini 2019./2020. Za pregled udžbenika i radnih materijala pojedinog razreda potrebno je odabrati razred u donjoj traci dokumenta.

Udzbenici 2019 -2020.xlsx

« Siječanj 2020 »