POČETAK NOVE ŠKOLSKE GODINE 2023./2024. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Gordana Basar, 3. 9. 2023. 14:53

Poštovani roditelji, dragi učenici,

Stigao je 4. rujan i početak nove nastavne godine, nekima prebrzo - nekima dugo iščekivan. Prvi dan nastave otkrit ćete što su vaši učitelji i ravnateljica pripremili u vašoj i našoj školi za vaš što ugodniji boravak i još bolje zalaganje i učenje.

U matičnoj školi u Ozlju taj dan svi učenici  u 8.00 sati ostat će u holu škole radi rasporeda u razredne odjele i učionice i zajedničkog fotografiranja novih petih razreda  s razrednicama.

Učenici novih prvih razreda u matičnoj školi u 8.00 sati ostat će u holu radi priredbe, dobivanja malih poklona gradonačelnice i DND-a Ozalj te rasporeda u razredne odjele i zajedničkog fotografiranja. Učenici područnih škola dobili su raspored za prvi dan nastave od svojih učiteljica.

Učenici putnici po voznom redu obavezni su čekati autobuse na stanicama najmanje pet minuta prije navedenog vremena polaska. Ispoštovala se zamolba Vijeća roditelja da se svake godine zamijeni redoslijed linija ujutro u polasku i poslije nastave u dolasku, što ćete vidjeti po voznom redu u privitku.

Svima želim sretan početak nove nastavne godine, a prvašićima sretan i uspješan početak školovanja !

Ravnateljica škole

Gordana Basar, dipl. učitelj

OBAVIJEST O PROMETOVANJU ŠKOLSKOG AUTOBUSA NA LINIJI ZORKOVAC NA KUPI - OZALJ

Autor: Gordana Basar, 15. 5. 2023. 14:31

Poštovani roditelji, dragi učenici Zorkovca na Kupi, Trešćerovca, Polja Ozaljskog i Trga,

Zbog rekonstrukcije prometnice između sela Trg i Polje Ozaljsko bit će onemogućen promet za sva vozila,  osim za školski autobus koji će prometovati po važećem voznom redu, tj. polazak iz Zorkovca na Kupi u 7:30 sati i povratak po važećem voznom redu s Autobusnog kolodvora.

Promjena se odnosi samo na učenike PŠ Trg iz Polja Ozaljskog koji će se voziti navedenim školskim autobusom, i nalaze se  na popisu učenika putnika u navedenoj liniji.

Kada prometovanje neće biti moguće navedenom rutom, alternativni pravac  je  cesta kroz Levkušje ili put uz jezera Šljunčare. Tada će školski autobus prevoziti učenike Zorkovca na Kupi, Trešćerovca i Polja Ozaljskog, a školski kombi će prevoziti učenike putnike od 5. do 8. razreda iz sela Trg. O voznom redu za te dane će učenici biti obaviješteni u školi.

Hvala na razumijevanju.

S poštovanjem,

Gordana Basar, ravnateljica OŠ „Slava Raškaj“ Ozalj

DAN ŠKOLE 21.04.2023. GODINE

Autor: Gordana Basar, 20. 4. 2023. 20:32

Dragi učenici i poštovani djelatnici OŠ "Slava Raškaj"  Ozalj,

čestitam nam svima Dan škole !

Ove godine ćemo ga obilježiti na jedan drugačiji način - radionicama koje organiziraju Astronomski centar Višnjan i Veleučilište u Karlovcu u projektu "raSTEM" !

Dan škole počinje u 8.30 sati za sve učenike u matičnoj školi u Ozlju.

Radionice: "Bionički sustavi", "Postani lovac na asteroide", "Zaviri pod mikroskop", "Postani lovac na risove", Lov na šišmiše", "Kemija igračaka", "Gdje je izvor zaraze" te predstava za učenike od 1. do 4. razreda "Znanstvenici superjunaci".

Bit će veselo jer nam u goste dolazi OŠ Žakanje i DV Zvončić Ozalj, a dolaze i naši učenici iz PŠ Podbrežje i PŠ "Juraj Kamenar" Vrhovac.

Veselimo se sutrašnjem danu - rođendanu naše škole !

Zbog svega toga je drugačije organiziran  prijevoz učenika - svi autobusi kreću 30 minuta kasnije nego inače (tj. onaj koji je polazio u 7.00 sati, sutra polazi u 7.30 sati, a onaj koji je polazio u 7.30 sati, sutra polazi u 8.00 sati). Naši učenici putnici znaju da na stanicama moraju biti 5 minuta prije vremena polaska autobusa.

Neka nam sutra bude  ugodan, veseo  i znanstveno istraživački Dan škole!

Ravnateljica Gordana Basar

« Veljača 2021 »