preskoči na sadržaj

Osnovna škola "Slava Raškaj" Ozalj

 > Naslovnica
Vijesti

Rezultati natječaja "Slavini mladi akvarelisti"

Autor: Blaženka Pavlović Mlačak, 3. 6. 2020.

Naša škola i ove je godine organizirala likovni natječaj Slavini mladi akvarelisti u spomen na Slavu Raškaj. Ove godine odabir radova je kasnio zbog epidemiološke situacije.  Na natječaj se javilo 27 škola s ukupno 179 radova. U nastavku možete pročitati tko su nagrađeni i pohvaljeni u sve tri kategorije.

Čestitamo nagrađenim i pohvaljenim učenicima i njihovim mentorima!

Veselimo se njihovim radova i sljedeće godine!

Nakon pregleda svih radova povjerenstvo je izabralo sljedeće radove kao nagrađene, odnosno pohvaljene.

 

Kategorija razredne nastave:

Nagrađeni radovi:

  1. nagrada

Irina Rusavljević, 1.r.

OŠ Turanj (PŠ Vukmanićki Cerovac)

Mentorica: Ana Prepolec Padežanin

 

  1. nagrada

Valerija Pavlačić Ilijanić, 4.r.

OŠ Švarča

Mentorica: Matea Mihalić

 

 

  1. nagrada

Jakov Stojković, 1.r.

OŠ Generalski Stol (PŠ Bukovje)

Mentorica: Snježana Trgovčić

 

Pohvaljeni radovi (abecednim redom):

Lucija Kralj, 3.r.

OŠ „Slava Raškaj“ Ozalj (PŠ Vivodina)

Mentorica: Tihana Furjanić

 

Ema Lipošćak, 4.r.

OŠ Generalski Stol

Mentorica:Ivančica Mlinac

 

Jan Salopek, 1.r.

OŠ Mahično

Mentorica: Katarina Kranjčec

 

Ana Marija Šiljac, 3.r.

OŠ „Slava Raškaj“ Ozalj (PŠ Mali Erjavec)

Mentorica: Gordana Marković Lukunić

 

   Lorena Špehar, 3.r.

    OŠ Švarča

Mentorica: Iva Sertić

 

    Marko Topić, 1.r.

    OŠ Turanj (PŠ Vukmanićki Cerovac)

    Mentorica: Ana Prepolec Padežanin

 

Karla Trgovčić, 4.r.

OŠ Barilović

Mentorica: Anka Grman

 

Kategorija predmetne nastave:

Nagrađeni radovi:

  1. nagrada

Nika Pleša, 8.r.

OŠ Braće Seljan

Mentorica: Marija Škrtić Jurković

 

  1. nagrada

Maruša Šneler, 7.r.

OŠ Belokranjskega odreda Semič

Mentorice: Vlasta Henigsman, Miha Henigsman

 

  1. nagrada

Magdalena Davidović, 7. r.

OŠ Turanj

Mentorica: Marija Škrtić Jurković

 

Pohvaljeni radovi (abecednim redom):

Rebeka Adamič, 8.r.

OŠ Belokranjskega odreda Semič

Mentorice: Vlasta Henigsman, Miha Henigsman

 

Marsela Bogović, 8.r.

OŠ Švarča

Mentorica:Valentina Črnugelj

 

Nika Klarić, 8.r.

OŠ Dubovac

Mentorica: Aleksandra Škrtić

 

Nika Pečarič, 7.r.

OŠ Metlika

Mentorica: Duška Vlašić

 

Alma Planinac, 8.r.

OŠ Braće Seljan

Mentorica: Marija Škrtić Jurković

 

Melani Tuškan, 8.r.

OŠ Turanj

Mentorica: Marija Škrtić Jurković

 

Lana Žabčić, 5.r.

OŠ „Slava Raškaj“ Ozalj

Mentor: Denis Franušić

 

Kategorija srednjih škola:

Nagrađeni radovi:

  1. nagrada

Inja Nenadić, 3.r.

Srednja škola Duga Resa

Mentor: Alfred Krupa

 

  1. nagrada

Helena Kućan, 3.r.

Srednja škola Duga Resa

Mentor: Alfred Krupa

 

  1. nagrada

Tea Naglić, 3.r.

Srednja škola Duga Resa

Mentor: Alfred Krupa

 

Pohvaljeni radovi (abecednim redom):

Josipa Čađavčan, 3.r.

Srednja škola Duga Resa

Mentor: Alfred Krupa

 

Ademia Šabić, 1.r.

JU Gimnazija Velika Kladuša

Mentorica: Elvira Dizdarević- Abazović

 

 

 

 

 




Školski radio

Radijske emisije
UDŽBENICI

U prilogu se nalazi popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala  koji će se koristiti u šk. godini 2020./2021. Za pregled udžbenika i radnih materijala pojedinog razreda potrebno je odabrati razred u donjoj traci dokumenta.

 

Djeca i mediji

 

U matičnoj školi provedeno je istraživanje o konzumaciji medija djece mlađe školske dobi - vrste medija, sadržaji medija, provedeno vrijeme itd. U nastavku možete detaljno pročitati kojim medijima i koliko su izložena djeca naše škole od 1. do 4. razreda.

Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Oglasna ploča
UPISI U SREDNJU ŠKOLU
Arhiva dokumenata
CMS za škole logo
Osnovna škola "Slava Raškaj" Ozalj / Podgraj 10A, HR-47280 Ozalj / os-slava-raskaj-ozalj.skole.hr / ured@os-slava-raskaj-ozalj.skole.hr
preskoči na navigaciju