ZAHVALA RODITELJIMA I UČITELJIMA !

Autor: Gordana Basar, 23. 3. 2020.

Dragi roditelji!

Imam veliku potrebu reći Vam svima kako su Vaša i naša djeca u prvim danima nastave na daljinu pokazala veliku odgovornost i ozbiljnost. Učitelji i ravnateljica izuzetno su zadovoljni i svakoga dana razmjenjujemo povratne informacije o tijeku izvođenja nastave. Usprkos brojnim početnim teškoćama u sustavu, sve što su oni trebali napraviti - napravili su uspješno. U ovim teškim vremenima u kojima se nalazimo, neka nam svima oni budu poticaj i svjetlo. Cijela Škola jako je ponosna na njih.
Vas roditelje molimo da nam ih čuvate i svojim primjerom i ponašanjem budete uzor. Pratite i dalje sve upute i odluke Nacionalnog stožera CZ na koje i mi svakodnevno upućujemo učenike u nastavi na daljinu. Budite nam zdravi. Sve će ovo proći, izdržat ćemo. Moramo svi zajedno ostati odgovorni i ozbiljni.

Dragi učitelji!

Hvala vam svima na ogromnom trudu u radu u nastavi na daljinu ! Vidim da jako lijepo surađujete s učenicima i roditeljima te da nastava dobro funkcionira.

Molim - samo lijepo i smireno, bez forsiranja i stresa - ići će kako bude išlo !

Sretno nam svima!

Ravnateljica škole: