Učenici naše škole vrijedni su volonteri

Autor: IVANA LUKŠIĆ, 21. 5. 2018.

U petak 18. svibnja 2018. , učenici viših razreda naše škole koji su uključeni u projekt volonterske školice sudjelovali su zajedno sa svojim učiteljicama Vedranom Mikuličin, Anitom Kotlar i Ivanom Lukšić, na radnoj akciji čišćenja obale rijeke Kupe koju je organizirao Volonterski centar Kupa. Volontersku akciju čišćenja obale rijeke Kupe osmislio je EVS volonter Taavi iz  Estonije, a provedena  je povodom manifestacije „Hrvatska volontira 2018.“. Naši su učenici kroz niz edukativnih i kreativnih radionica vidjeli kakve smo sve vrste otpada skupili, koliko se pojedina vrsta razgrađuje, što se može napraviti iz nekog otpada i sl. Svaki je učenik izabrao najzanimljiviji dio od sakupljenog otpada i iz tih dijelova smo zatim napravili skulpturu ribe koju smo postavili na stablo, na ozaljskom kupalištu kao podsjetnik na današnju volontersku ekološku akciju. Ova volonterska akcija pokazala se veoma  poučnom i uspješnom stoga se veselimo novim projektima i radnim akcijama na kojima će naši učenici sudjelovati.

Popis udzbenika.xlsx

« Lipanj 2018 »