Nagrade i priznanja Slavinim mladim mladim akvarelistima

Autor: Jasenka Staničić, 29. 3. 2018.

U sklopu raznolikih aktivnosti kojima smo obilježili ovogodišnji Dan škole održana je priredba na kojoj su nastupili školski zbor i orkestar Glazbene škole Karlovac, Područnog odjela Ozalj te učenici Matične i 4.r.Područne škole Mali Erjavec koji su svojim nastupima zaokružili temu o našoj Slavi, našem Ozlju i „Ljudima oko nas“, kako je glasio slogan priredbe. Temu smo odabrali u skladu s glavnim motivom likovnih radova – portretom.

Na  svečanosti  nakon priredbe ravnateljica Gordana Basar podijelila je nagrade, diplome, pohvalnice i zahvalnice najuspješnijim mladim slikarima i njihovim mentorima, sudionicima 4. Međunarodnog natječaja „Slavini mladi akvarelisti“. Učenici su se natjecali u kategorijama razredne i predmetne nastave i srednjoškolaca.

Učitelj likovne kulture i organizator Natječaja Denis Franušić postavio je u školskom predvorju izložbu odabranih akvarela, koja će biti otvorena do kraja sljedećega tjedna. U priloženom biltenu možete vidjeti fotografije nagrađenih i pohvaljenih radova i saznati pojedinosti o Natječaju.

Zbor koji vodi učiteljica Melita Mataković - Rožić i voditeljice priredbe

Tamburaški orkestar

Učenički igrokaz

Odlična točka - Kad bi svi ljudi na svijetu