21.OZALJSKI MASKENBAL

Autor: Andreja Plavetić, 8. 2. 2018.

21.OZALJSKI MASKENBAL - najava

U organizaciji KUD „Katarina Zrinski“; UDVDR-ogranak Zrinski i Frankopan te Grada Ozlja 11.02. tradicionalni 21. maskenbal u Ozlju//Voditelji Frenky i Damir Valent//Najavljen nastup više od 15 skupina

Tradicionalni ozaljski maskenbal održat će se na Trgu Braće Radić u nedjelju, 11.veljače, s početkom u 15 sati. Vesela povorka krenut će prema pozornici od prostorija TZ Ozalj (popularna „Humička“) preko trga do pozornice na kojoj je organiziran zabavni program.

U uvodnom programu koji od 13:30 sati prethodi maskenbalu, svi zainteresirani moći će se okušati u igri Ozaljska alka te natjecanju u povlačenju užeta – za djecu i odrasle.

Ovogodišnji meštri ceremonije su Nikola Čulig – Frenky iz Vrhovca i radijski voditelj Damir Dado Valent, koji će dijeliti nagrade i zabaviti sve okupljene.

Uz nastupe 4 vrtićke skupine i djece nižih razreda OŠ Slava Raškaj iz Ozlja, nastupiti će i odrasli – Ozaljski fašuširi, Vrhovačke grinte, Vivodinske mačkare, mačkare KUD Ključ iz Trga i dr. Posebni gosti su Karlovački bubnjari Carolosboom, koji će svojim ritmovima, uz pjesmu i ples, najaviti proljeće, otjerati zimu i obilježiti zajedništvo ljudi ozaljskog kraja.

U izradu Fašnika ove godine uključili su se i EVS volonteri iz Estonije, dragi prijatelji Ethel i Taavi.

Za uvodni program, besplatan grah i čaj zaslužni su UDVDR – Zrinski i Frankopani.

Glazbu biraju učenici koji vode Slavin glas, Internet radio OŠ Slava Raškaj.

Pridružite se našoj zabavi pod maskama u nedjelju 11.02., već od 13:30 sati, dođite u dobrom društvu.

21.Maskenbal organiziraju KUD „Katarina Zrinski“, UDVDR - ogranak Zrinski i Frankopan te Grad Ozalj.

Svi zainteresirani za sudjelovanje, dodatne informacije mogu dobiti u KUD Katarina Zrinski na telefon 091/5011091.