DONACIJA DM-DROGERIE MARKT HRVATSKA

Autor: Gordana Basar, 2. 8. 2017.

DONACIJA SREDSTAVA ZA ČIŠĆENJE

Ravnateljica i pripravnice naše škole preuzele su  27.7.2017. od tvrtke dm drogerie markt Hrvatska donaciju velike količine sredstava za čišćenje škole. Donirana sredstva za čišćenje dm-ovih robnih marki osigurat će našim učenicima čist i svjež prostor u kojem će bezbrižno provoditi svoje učeničke dane. Ovim putem srdačno zahvaljujemo tvrtki dm drogerie markt Hrvatska na velikodušnoj donaciji.

Sredstva za čišćenje iziskuju određena financijska sredstva koja je škola ovom vrijednom donacijom uštedjela te će se u tom iznosu kupiti projektor koji još nedostaje i odraditi  servis svih projektora u matičnoj školi (projektori u područnim školama su novi).

Kao ravnateljica škole često se javljam na donacijske natječaje ili molim donacije potrebnih sredstava, opreme i materijala kako bih s financijskim sredstvima koja imam na raspolaganju osigurala učenicima, učiteljima i administrativno-tehničkom osoblju najbolje moguće uvjete za rad.

Ravnateljica škole:

Gordana Basar