Mihaela Šimunić drugi put državna prvakinja iz hrvatskog jezika

Autor: Jasenka Staničić, 28. 4. 2017.

Ponos naše škole, učenica 8.c razreda Mihaela Šimunić, ponovo je ostvarila sjajan uspjeh i drugi put zaredom osvojila prvo mjesto na Državnom natjecanju iz hrvatskog jezika. Od 100 mogućih imala je 99 bodova! Isti broj bodova imala je i učenica Rita Marija Binički iz OŠ "Vladimir Nazor" Duga Resa, tako da  je Karlovačka županija ove godine dobila dvije ravnopravne prvakinje.

Mihaela Šimunić je i prošle godine bila državna prvakinja  iz hrvatskog jezika pa je  njezin dvostruki uspjeh doista iznimno ostvarenje. Bravo, Mihaela!

Za Mihaelina velika dostignuća veoma je zaslužna njezina mentorica profesorica Dušanka Galez. Profesorica Galez je i ranije imala učenike koji su bili među tri najbolja u Hrvatskoj, a ukupno je tri puta bila mentorica državnim prvacima. Zato objema upućujemo najveće čestitke! Budite ponosne i uživajte u zasluženim pohvalama!

« Prosinac 2017 »