Naši državni prvaci primili Oskare znanja

Autor: Jasenka Staničić, 16. 6. 2016.

(Izvor: KAportal)

Naših petero izvrsnih predstavnika - učenici Mihaela Šimunić, Ivan Živčić i Tomislav Vranić  te njihovi mentori Dušanka Galez i Predrag Matko - bili su u četvrtak 16. lipnja sudionici događaja koji promiče i nagrađuje najbolje u hrvatskome školstvu.

U Velikoj dvorani Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu  dodijeljeni  su Oskari znanja  najuspješnijim učenicima hrvatskih osnovnih i srednjih škola za 2016. godinu. Oskare znanja osvajaju državni prvaci te oni koji su na međunarodnim natjecanjima osvojili jedno od prva tri mjesta. Od 16 Oskara koje su osvojili učenici Karlovačke županije, čak tri pripadaju učenicima naše škole!

Mihaela Šimunić državna je prvakinja iz hrvatskog jezika, a Tomislav Vranić i Ivan Živčić istu su titulu osvojili na području informatike.

Velike čestitke učenicima i njihovim mentorima koji su još jedanput proslavili ime svoje škole na tako značajnom i uglednom događaju!

« Prosinac 2017 »